Funkcie aplikácie a systému

Systém SENSET ponúka veľké množstvo funkcií, viac vybavených zákaziek, zvýšenie tržieb, menej prejazdov a celkové zníženie nákladov na dispečing.

Funkcie Senset

SENSET driver aplikácia

Cieľom našej mobilnej aplikácie je, aby aj menej zdatní vodiči taxislužby, naozaj jednoduchým spôsobom dokázali ovládať základné funkcie pre denné fungovanie na automatickom dispečingu.

Senset Driver

Zákaznícka aplikácia

Vytvorili sme jednoduchú zákaznícku aplikáciu vďaka ktorej si v ktoromkoľvek meste na Slovensku vie zákazník privolať najbližší taxi.

mobilná aplikácia senset

Riadiaci systém pre majiteľa

Automatický taxi dispečing SENSET je navrhnutý tak, aby majiteľ taxislužby nemusel vôbec zasahovať do riadenia a plánovania zákaziek. Vodiči sú potom schopní si naplánovať a vybaviť zákazky sami.

Riadiaci systém

Objednávací formulár na web

Vďaka jednoduchému formuláru, ktorý si na web umiestnite za 5 minút si zákazníci bez telefonátu za pár sekúnd vytvoria objednávku. Vyplnia nástupné a výstupné miesto, dátum, čas objednávky a počet osôb.

Objednanie Taxi
V prostredí taxi služieb je kľúčová bezpečnosť a ochrana súkromia. Služba Skrývanie telefónnych čísel od SENSET pomôže ochrániť vašich vodičov a zákazníkov pred zneužívaním ich kontaktných informácií….
Modul zmenoviek vám prináša ďalšiu digitalizáciu procesov. Už nepotrebujete nástenky, tabule, whatsapp a iné spôsoby, ako si plánovať vodičov a autá na jednotlivé dni. Prehľadne si naplánujte na rôzne časy,…
Chcete svojím zákazníkom ponúkať výhody pri pravidelných objednávkach? Týmto modulom si viete nastaviť automatické kategorizovanie zákazníkov, podľa celkového počtu zákaziek ktoré s vami odjazdili. Pre každú kategóriu sa nastavte svoje…
Vyriešte si mnoho problematických situácií s nahrávaním hovorov. Už sa nemusíte pýtať vodičov či zákazníkov, kto čo povedal. Stačí si prehrať hovory v detaile zákazky. V tejto službe uchovávame 5GB…
V základnej službe SENSET vám poskytujeme vstupné číslo ako pevnú linku s predvoľbou vášho okresu. Toto číslo vidia vaši vodiči ale aj zákazníci (ak máte aktívnu službu skrývania tel. čísel)….
Vidíte budúcnosť v používaní taxi aplikácií? Chcete sa odlíšiť vlastnou appkou vo svojej značke, farbách a štýle? Využite možnosť vlastnej zákazníckej appky, ktorú vám vytvoríme pre Android aj iOS ako…
Vyvinuli sme aj systém manuálneho dispečingu pre taxi služby, ktorý umožňuje operátorovi na centrále prijímať telefonické objednávky a následne prideľovať zákazky vodičom v teréne. Systém sa vyznačuje vysokou prehľadnosťou a…
Predstavujeme vám prelomovú mobilnú aplikáciu pre zákazníkov taxi služieb na Slovensku! S aplikáciou SENSET môže zákazník pohodlne a rýchlo privolať taxi kdekoľvek na Slovensku. Aplikácia automaticky rozpozná polohu a zobrazí…
Srdcom celého systému je spravodlivé rozdeľovanie zákaziek medzi všetkých vodičov taxi firmy. SENSET umožňuje spracovávať až 5 typov zákaziek: telefonické zákazky, online objednávky cez web, plánované objednávky od vodiča, presunuté…

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a dohodnime si spoluprácu.

Často kladené otázky

Mám dispečing a určite nechcem prepúšťať pre automat

Máme riešenie – poskytujeme aj štandardný dispečérsky modul, do ktorého sa prihlási dispečér a v tom prípade riadi a prideľuje zákazky on. Vidí mapu, vodičov, zákazky, telefonáty, vie zadať časovky, priradiť vodiča, zmeniť vodiča a mnoho iného. Výhodou je, že dispečér sa môže odhlásiť a firma vám bude fungovať na automatickom dispečingu. využijete a vyskúšate to napr. v noci, cez víkendy, alebo iné slabé dni.

Logika systému je vďaka umelej inteligencii nastavená EXCELENTE! Pracujeme tak, že určí obvyklé miesta nástupov a výstupov zákazníkov, vďaka čomu priradí systém vždy najbližšie auto.

Ak ste 1. v poradí a dostanete zo systému zákazku ku ktorej máte veľmi ďaleko, jednoducho poviete zákazníkovi, že pre neho „posielate auto“. Jedným klikom v aplikácii na mape presuniete zákazku kolegovi, ktorého vidíte že je bližšie, dokonca ak je „zelenej farby“ tak viete že je voľný a môže vyraziť okamžite.

Samozrejme, ak ste presunuli zákazku, naďalej ostávate 1. v poradí a nasledujúca zákazka príde znova vám. A tá už môže byť 200 metrov od vás 😊

Aj pre vás je systém SENSET veľmi vhodný! Jazdy budú férovo rozdelené a žiadny z vodičov nebude ten „hlavný“, ktorý vybavuje a priradzuje všetky zákazky. Čo u vodičov rieši aj spor o zákazky. Zároveň s dispečingovým systémom SENSET získavate priestor na rast a vybavenie viacerých objednávok. Rovnako aj nábor iného vodiča je veľmi jednoduchý. Obrovským plusom je aj zákaznícka aplikácia, ktorú si inak môžu dovoliť zaplatiť len väčšie firmy. V SENSET-e je v cene!

Zákazníckou appkou si vás vedia privolať vaši známy priamym hovorom, pretože vidia kde ste osobne práve vy.

Aplikácia je navrhnutá tak, aby sa jednoducho a bez zbytočnosti ovládala, a aby aj starší alebo slabšie vidiaci, ľahko trafili prstom v aplikácii na zelené alebo červené tlačidlo. Jej dizajn je prispôsobený pre rýchle ovládania a navrhnutý, aby vyhovoval aj „chlapským prstom“.

Skutočne sú to jeden, maximálne 2 kliky ktoré je potrebné vykonať. Ideálne je mať telefón zafixovaný v stojane a pripojený na handsfree slúchadlo, čím sa používanie aplikácie stáva bezproblémovým.

Nepodceňujte sa 😊 Do ovládania aplikácie vás zaškolí odborník z firmy SENSET, ktorý bol „taxikárom“ a pozná vaše potreby. Podrobne vysvetlí a ukáže všetky možnosti aplikácie SENSET, a kedykoľvek v prípade potreby je na telefóne. Ovládanie a dizajn aplikácie sme vyladili s vodičmi, na denné aj na nočné používanie, v mobile aj v tablete.

Taxikár Peter (58 rokov) povedal: „Ja mám len tlačidlový telefón, ale keď ste mi ukázali ako jednoducho sa s aplikáciou pracuje, tak už si viem pozrieť aj film na Youtube“

Žena používa aplikáciu Senset

Nenašli ste žiadne auto vo svojom meste?

Odporučte nám kvalitnú firmu
a získajte odmenu 1000€!

Mám záujem o automatický taxi dispečing

Do 10 pracovných dní vám spustíme za inštalačný poplatok 99€ na 1 mesiac plnú prevádzku aplikácie.

Taxi Senset