Jednoduché, rýchle a prehľadné objednávanie taxi online cez váš firemný prezentačný web.

Vďaka aplikácii SENSET si na svoju stránku vložíte za 5 minút, bez potreby programovania, jednoduchý formulár.

Zákazníci jednoducho vyplnia nástupné miesto a výstupné miesto, ktoré sa im ponúka priamo cez automatické dopĺňanie adresy z Google.
Následne si zvolia dátum a čas objednávky a nakoniec počet osôb, aby ste vedeli aké veľké auto pripraviť.

Prijatá objednávka sa zapíše do systému, zákazník a majiteľ firmy sú informovaní mailom.

Systém automaticky určí vhodný čas upozornenia vodiča v službe na základe dĺžky trvania cesty k zákazníkovy.

Ak nastane čas kedy je potrebné riešiť plánovanú objednávku, systém pridelí zákazku vodičovi ktorý je v poradí podľa fronty a tomu systém zavolá na telefón, kde mu sympatický hlas povie že „v aplikácii máte plánovanú objednávku, prosím vybavte ju“.

Vodič vidí v aplikácii všetky informácie k objednávke, vie prezvoniť zákazníkovy aby si preveril platnosť objednávky a tak ju ide vybaviť.

Ak vodič nemôže vybaviť plánovanú objednávku, jednoducho ju presunie na iného vodiča. Ak by náhodou vodič vobec nezodvihol hovor (napr. zaspal), systém počká minútu a objednávku posunie ďalšiemu vodičovi v poradí.

Ak by predsa len nevybavil plánovanú objednávku, napr. v noci, žiadny zo šoférov, tak systém telefonicky upozorní (napr. majiteľa) na firemnom „pohotovostnom“ telefónnom čísle, že žiadny zo šoférov neprijal plánovanú objednávku a tak viete okamžite o situácii ktorú môžete patrične ad-hoc vyriešiť.