Vernostný program

Chcete svojím zákazníkom ponúkať výhody pri pravidelných objednávkach? Týmto modulom si viete nastaviť automatické kategorizovanie zákazníkov, podľa celkového počtu zákaziek ktoré s vami odjazdili. Pre každú kategóriu sa nastavte svoje výhody a benefity. Ak si takýto zákazník zavolá, vodičovi sa v Driver aplikácii zobrazí upozornenie na vernostného zákazníka aj s inštrukciami aký benefit mu má poskytnúť.
Vernostný program

Odmeňte svojich najvernejších zákazníkov!

Vytváranie si dlhodobých vzťahov so zákazníkmi je základom pre každý biznis bez výnimky taxi služby. Vernostný program vám pomôže odmeniť vašich najvernejších zákazníkov a motivovať ich k opakovaným objednávkam.

Ako funguje Vernostný program SENSET?

  • Automatické priradenie do kategórie: Systém SENSET automaticky kategorizuje zákazníkov na základe ich celkovej histórie jázd.
  • Kategórie a benefity si môžete prispôsobiť: Môžete si vytvoriť vlastné kategórie vernostných zákazníkov a pre každú z nich nastaviť jedinečné benefity, ako napríklad percentuálnu zľavu na jazdu, bezplatnú jazdu po určitom množstve jázd, alebo iné exkluzívne ponuky.
  • Upozornenie pre vodičov: V Driver aplikácii sa vodičom pri prijatí objednávky od zákazníka s vernostným programom zobrazí upozornenie o jeho kategórii a benefitoch.
  • Motivovaní a spokojní zákazníci: Vernostný program posilňuje spokojnosť a lojalitu zákazníkov. Motivuje ich k opakovaným objednávkam jázd vo vašej taxi službe.

Výhody Vernostného programu:

  • Zvýšená lojalita zákazníkov: Vernostný program odmeňuje zákazníkov za ich vernosť a tím s nimi buduje silnejšie vzťahy.
  • Nárast počtu objednávok: Spokojní a motivovaní zákazníci budú objednávať jazdu taxíkom vašej spoločnosti častejšie.
  • Zníženie marketingových nákladov: Vernostný program je efektívny a nákladovo nenáročný spôsob, ako osloviť a udržať si existujúcich zákazníkov.
  • Lepšia povesť: Ponúkanie vernostného programu posilňuje imidž a odporúčanie vašej spoločnosti.

Neváhajte a odmeňte svojich najvernejších zákazníkov už dnes!

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a dohodnime si spoluprácu.

Ďalšie funkcie

Mám záujem o automatický taxi dispečing

Do 10 pracovných dní vám spustíme za inštalačný poplatok 99€ na 1 mesiac plnú prevádzku aplikácie.

Taxi Senset