Mobilná aplikácia SENSET pre zákazníkov taxi

Predstavujeme vám prelomovú mobilnú aplikáciu pre zákazníkov taxi služieb na Slovensku! S aplikáciou SENSET môže zákazník pohodlne a rýchlo privolať taxi kdekoľvek na Slovensku. Aplikácia automaticky rozpozná polohu a zobrazí najbližšie dostupné taxíky. Po potvrdení polohy sa zobrazí zoznam najbližších taxíkov. Pre každý taxík vidíte meno vodiča, firmu, hodnotenie, typ auta a CENNÍK taxislužby. Stiahnite si aplikáciu už dnes a zažite nový komfort cestovania taxíkom!
mobilná aplikácia senset

Vytvorili sme jednoduchú zákaznícku aplikáciu vďaka ktorej si v ktoromkoľvek meste na Slovensku vie zákazník privolať najbližší taxi.

Nie je appka ešte vo vašom meste?

Dajte nám vedieť a oslovíme potenciálne taxi služby vo vašom meste, aby ste mohli pohodlne objednávať taxi cez appku a sledovať si ako sa k Vám približuje auto. Už žiadne čakanie v daždi 🙂

Stačí krátky mail z akého ste mesta na adresu info@senset.sk 

Ako funguje aplikácia pre privolanie taxi?

Je to veľmi jednoduché. Zákazník sa prihlási so svojím tel. číslom, pravosť tel. čísla potvrdí prepísaním SMS kódu.

Vďaka GPS si vie zákazník privolať taxi priamo na polohu kde sa nachádza, alebo vie napísať konkrétnu adresu, alebo môže na mape šípkou označiť polohu odkiaľ chce vyzdvihnúť.

Po potvrdení svojej polohy sa mu ponúknu najbližšie taxíky z ktorých si môže vybrať. Vidí meno vodiča, firmu, hodnotenie, aj auto a hlavne CENNÍK taxislužby. Vďaka cenníku si môže zákazník porovnať firmy medzi sebou. Zákazníkovy sa nezobrazuje trasa auta, ani sa nevypočítava cena jazdy.

Stlačením tlačidla Objednať sa taxikárovi v aplikácii zobrazí zákazka a on ju do niekoľkých sekúnd prijíme alebo odmietne. Po prijatí zákazník pohodlne vidí kde sa jeho vodič nachádza a ako sa k nemu približuje.

Platbu vykoná zákazník priamo v aute u vodiča, dostupnými možnosťami ktoré zvolená taxislužba poskytuje.

Ste vodič alebo firma?

Aplikácia je ZADARMO ako súčasť automatického dispečingu SENSET, bez percentuálnych provízií. Neurčuje cenu jazdy ani sadzby, ani cez ňu neprebiehajú platby cez účty.

Za symbolický mesačný poplatok je možné používať aplikáciu aj bez automatického dispečingu SENSET.

Vy si stanovíte svoj cenník a účtovať zákazníka bude vodič priamo v aute dostupnými možsnoťami (hotovosť, karta, sms a pod.). Zákazník si v aplikácii bude vedieť pozrieť váš cenník ako informatívnu tabuľku.

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a dohodnime si spoluprácu.

Ďalšie funkcie

Mám záujem o automatický taxi dispečing

Do 10 pracovných dní vám spustíme za inštalačný poplatok 99€ na 1 mesiac plnú prevádzku aplikácie.

Taxi Senset